Strijelci S.K.”Protect”-Krasica uspješni na Prvenstvu Hrvatske za seniore

  • Autor objave:
  • Kategorija objave:Vijesti

Na Prvenstvu Hrvatske za seniore u disciplinama velikokalibarskih pištolja i revolvera koje je održano u Osijeku 11. i 12. rujna ove godine, naši su strijelci ekipno peti u disciplini “25m VK pištolj” i “25m Pištolj/revolver središnjeg paljenja” te deveti u disciplini “25m VK revolver”. Pojedinačno je u disciplini “VK pištolj” brončanu medalju osvojio strijelac Rajko S.Kačić koji je i u disciplini “središnjeg paljenja” bio blizu medalja, ali na kraju je osvojio četvrto mjesto. Na natjecanju je sudjelovalo pet strijelaca našeg kluba od kojih tri iskusnija koji su činili ekipu, te dva nova strijelca koji su nastupali i stjecali iskustvo natjecanja najvišeg državnog ranga.